shopify stats

Partizan iznad SVIH kategorije članaka , foto / video/ prilozi

Saopštenje Grobara povodom predstojeće skupstine kluba

0 Komentari
1484
23-05-16

Poštovana gospodo, članovi skupštine FK Partizan,

Obraćamo vam se u ime velike Armije navijača Beogradskog Partizana u možda najtežem trenutku od osnivanja za naš klub. Klub svetih crno-belih boja, velike tradicije, nije zaslužio situaciju u kojoj se trenutno nalazi.
Partizanu je mesto u vrhu srpskog i evropskog fudbala. Partizan je brend, Partizan je institucija, Partizan je slavno ime koje u srcima nosi milionska armija navijača. Samim tim Partizan zaslužuje da ga vode moralni ljudi, ljudi od autoriteta, u njegovom upravnom odboru moraju da sede ljudi koji mogu da klubu pomognu finansijski i na svaki drugi način, članovi upravnog odbora moraju da osećaju veliku odgovornost koju nosi članstvo u upravnim organima FK Partizan.
Partizan ne sme da bude u milionskim dugovima,stadionska infrastruktura ne sme da bude oronula i dotrajala, stadionski restoran mora biti reprezentativan objekat u kom u svakom trenutku mogu da borave njegovi navijači iz cele nape zemlje koji dolaze u Beograd. Posebna pažnja i adekvatan budžet moraju da se namene omladinskoj školi koja je jedna od najboljih u Evropi, samim tim moraju da se stvore i uslovi za nesmetan rad trenera omladinske škole koji su zaslužni za razvoj mladih partizanovih "beba" na kojima će se u budućnosti zasnivati igra našeg kluba.
Tekuća sezona se ne sme ponoviti više nikada u budućnosti kluba, Partizanov renome ne trpi rasprodaju bodova, česte smene trenera tokom sezone, loš skauting...

Partizan mora da bude moderan evropski klub, sa slavnom tradicijom i svetlom budućnošću.

Pozivamo sve partizanovce, da se okupe oko promena u klubu, za bolje sutra našeg Partizana, za ljude koji mogu da donesu napredak i boljitak našeg kluba.
To smo dužni svima onima koji su u 70. godišnjoj istoriji stvarali naš Partizan.

Svaki član skupštine ima veliku odgovornost prema velikoj armiji navijača Partizana!!!

Da od 24. Maja naš klub krene stazama slave, da se okupljamo u velikom broju na našem stadionu koji je naša zajednička kuća, na mestu gde se fudbal voli više od svega, a Partizan i više od toga!!!

Grobari

0.0
Poslednje azuriranje: -/-
Povezani clanci: Zoran Milenković novi trener Vaterpolo kluba Partizan KAKO ZADRŽATI MIHAJLOVIĆA: U trci za kupovinu popularnog NECE učestvuju tri kluba Saopštenje za medije povodom odluke KK FMP iz Železnika Vanredna Skupstina Fudbalskog kluba Partizan / FOTO / 24.05.2016 Crno-beli na proslavi 100-godišnjice kluba Beroe iz Stare Zagore
grobari

Nema još komentara u ovom članku...

Hoćete li da komentarišete?

Vaša email adresa će biti objavljena.